serwisant maszyn rolniczych - Sonarol

serwisant maszyn rolniczych

Miejsce pracy: Jeziorko k. Łomży

Podstawowy zakres obowiązków:

  • diagnostyka, naprawa oraz przegląd maszyn rolniczych w oddziale firmy Sonarol oraz u Klienta;
  • prowadzenie bieżącej dokumentacji.

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe;
  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • wiedza z zakresu mechaniki rolnictwa będzie dodatkowym atutem;
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej;
  • komunikatywność;
  • dbanie o dobry wizerunek firmy;
  • prawo jazdy kategorii B;
  • wysoka motywacja do pracy;
  • dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • wsparcie oraz profesjonalne wprowadzenie na stanowisko;
  • szkolenia techniczne oraz stały dostęp do najnowocześniejszej techniki i wiedzy;
  • stabilne zatrudnienie oraz przyjazne środowisko pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojej aplikacji przez formularz elektroniczny niniejszego ogłoszenia, klikając na przycisk w prawym górnym rogu "APLIKUJ NA STANOWISKO".