Technik Utrzymania Ruchu/Mechanik/Elektryk - Sonarol

Technik Utrzymania Ruchu/Mechanik/Elektryk

Miejsce pracy: Jedwabne

Opis stanowiska:

  • szybka reakcja na zgłaszane awarie;
  • wykonywanie napraw bieżących z zachowaniem cyklu produkcyjnego;
  • analiza stanu maszyn i urządzeń - prewencyjne planowanie przeglądów i napraw serwisowych;
  • prowadzenie dokumentacji serwisowej;
  • utrzymanie oraz ciągła poprawa ustalonych wskaźników w dziale;
  • zamawianie i rejestrowanie części zamiennych pobranych do wykonania naprawy oraz zdarzeń awaryjnych;
  • diagnozowanie usterek, wprowadzanie rozwiązań minimalizujących awaryjność maszyn i urządzeń;
  • dbałość o prawidłowe relacje pracownicze i przepływ informacji w zespole;
  • stosowanie się do zasad bezpieczeństwa i higieny pracy oraz uwarunkowań środowiskowych.

Wymagania:

  • dyspozycyjność;
  • wykształcenie zawodowe lub średnie;
  • zdolności manualne;
  • znajomość i umiejętność posługiwania się rysunkiem technicznym i elektrycznym;
  • kreatywność i dążenie do realizacji postawionych zadań;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • zorientowanie na jakość produktu oraz potrzeby klienta;
  • uprawnienia SEP do 1KV E;
  • mile widziane doświadczenie ze sterownikami PLC, układami przekształtnikowymi, serwonapędami i aparaturą AKPiA.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojej aplikacji przez formularz elektroniczny niniejszego ogłoszenia, klikając na przycisk w prawym górnym rogu "APLIKUJ NA STANOWISKO".