Z-CA KIEROWNIKA PRODUKCJI ALUMINIUM - Sonarol

Z-CA KIEROWNIKA PRODUKCJI ALUMINIUM

​​​​​​​Miejsce pracy: Jedwabne

Wymagania:

  • znajomość branży stolarki aluminiowej;
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku pracy;
  • wykształcenie min. średnie.

Zadania:

  • kierowanie pracą podległego zespołu produkcyjnego;
  • planowanie i kontrola procesu produkcyjnego;
  • nadzór jakościowy i ilościowy nad wytwarzanymi produktami;
  • optymalizacja procesów mających na celu ciągłą poprawę jakości i efektywności pracy;
  • zapewnienie osiągnięcia wyznaczonego celu produkcyjnego z uwzględnieniem jakości i terminowości;
  • wdrażanie usprawnień w procesie produkcyjnym;
  • sporządzanie raportów i analiz wydajności produkcji;
  • współpraca z działem technicznym, logistyki i sprzedaży.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojej aplikacji przez formularz elektroniczny niniejszego ogłoszenia, klikając na przycisk w prawym górnym rogu "APLIKUJ NA STANOWISKO".