Specjalista ds. logistyki - Sonarol

Specjalista ds. logistyki

Miejsce pracy: Jedwabne

WYMAGANIA:

  • wykształcenie min. średnie;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • umiejętność organizacji i planowania dostaw;
  • znajomość ustawy o transporcie drogowym i czasie pracy kierowców będzie dodatkowym atutem;
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej i umiejętność pracy w zespole;
  • umiejętność rozwiązywania problemów, zaradność;
  • sumienność, zaangażowanie i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków;
  • znajomość obsługi OpenOffice i/lub MS Office (MS Excel, MS Word);
  • mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • pomoc w przygotowywaniu wszelkiej niezbędnej dokumentacji związanej z transportem;
  • pomoc w tworzeniu harmonogramów i planów transportowych;
  • optymalizowanie kosztów transportu;
  • kontakt z klientem w ramach codziennej obsługi zamówień;
  • współpraca z magazynem w zakresie przygotowania wysyłek.

OFERUJEMY:

  • szkolenie wewnętrzne;
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole;
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojej aplikacji przez formularz elektroniczny niniejszego ogłoszenia, klikając na przycisk w prawym górnym rogu "APLIKUJ NA STANOWISKO".