REGIONALNY KIEROWNIK SPRZEDAŻY - Sonarol

REGIONALNY KIEROWNIK SPRZEDAŻY

Obszar pracy: Region północno-zachodni (woj. zachodniopomorskie, lubuskie, część wielkopolskiego)

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży Business-to-Business w branży budowlanej;
  • znajomość branży stolarki okiennej PVC i ALU;
  • umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne;
  • nastawienie na osiąganie wyników;
  • umiejętność organizowania czasu pracy.

Zakres obowiązków:

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz podtrzymywanie dobrych relacji z obecnymi;
  • budowanie sieci dystrybucji w wyznaczonym regionie;
  • profesjonalna obsługa partnerów handlowych w terenie – doradztwo w zakresie oferowanych produktów;
  • negocjowanie warunków i podpisywanie umów.

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole;
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników;
  • samochód, telefon oraz laptop służbowy.

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojej aplikacji przez formularz elektorniczny niniejszego ogłoszenia, klikając na przycisk w prawym górnym rogu "APLIKUJ NA STANOWISKO".