MECHANIK NARZĘDZIOWY - Sonarol

MECHANIK NARZĘDZIOWY

​​​​​​​Miejsce pracy: Jedwabne

Oferujemy:

  • szkolenie stanowiskowe
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Opis stanowiska:

  • czyszczenie i konserwacja narzędzi do wytłaczania profili
  • bieżąca kontrola poprawności funkcjonowania maszyn i urządzeń stosowanych przy produkcji profili okiennych PVC
  • dokonywanie okresowych przeglądów maszyn i urządzeń
  • prowadzenie dokumentacji z przeglądów zgodnie z zaleceniami
  • utrzymanie ruchu parku maszynowego
  • opieka nad warsztatem narzędziowym

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie
  • gotowość do pracy zmianowej

Więcej informacji nt. niniejszej oferty pracy można uzyskać dzwoniąc na numer telefonu: 501 598 552

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojej aplikacji przez formularz elektroniczny niniejszego ogłoszenia, klikając na przycisk w prawym górnym rogu "APLIKUJ NA STANOWISKO".