Firma SONAROL

Kontakt z nami

SONAROL Sp.j. Najda
ul. Polna 27
18-420 Jedwabne
tel./fax 86 217 22 11

GAZELE BIZNESU

Firma SONAROL Sp.j. Najda została wyróżniona w rankingu Gazel Biznesu już trzeci raz. Po raz pierwszy dołączyła do tego elitarnego grona w 2005 roku, ponownie w 2010 i obecnie znalazła się na liście najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw.

Gazela to firma małej lub średniej wielkości, która dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi świetnie daje sobie radę wśród nawet znacznie większych konkurentów. Rankingi Gazele Biznesu sporządzane są co roku przez dzienniki ekonomiczne należące do szwedzkiej grupy Bonnier Press Group. Oprócz "Pulsu Biznesu" zestawienia takie opracowują jego siostrzane dzienniki ze Szwecji, Danii, Austrii, Łotwy, Rosji, Estonii i Słowenii. Kryteria wyboru Gazel są w poszczególnych krajach dostosowane do lokalnych warunków gospodarczych, ale cel wszędzie jest ten sam: promowanie małej i średniej przedsiębiorczości.

Trzykrotne wyróżnienie SONAROL-u potwierdza dynamiczny rozwój firmy i coraz silniejszą jej pozycję.

 

Diamenty FORBESA

Firma Sonarol znalazła się na liście rankingowej miesięcznika Forbes - jednego z najpopularniejszych magazynów biznesowych na świecie. Jest to lista firm, które najszybciej zwiększają swoją wartość. Tytuł Diamentu Forbesa został przyznany spółce już po raz trzeci.

W 2009 r. Sonarol zajął 3 miejsce w kategorii firm o przychodach ze sprzedaży w przedziale 5 - 50 mln zł, natomiast w 2010 roku 4 miejsce w kategorii 50 – 250 mln zł, w roku 2011 było to również wysokie 11 miejsce w województwie podlaskim w kategorii 50 - 250 mln zł.

Ranking wyróżnionych Diamentem Forbesa opracowywany jest na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości, uwzględniającej zarówno wyniki finansowe jak i wartość majątku firm. Metoda ta umożliwia zmierzenie potencjału przedsiębiorstw, przy uwzględnieniu wielkości realizowanych inwestycji oraz zdolności do powiększania sprzedaży i zysków.

Dzięki konsekwencji w zarządzaniu i prowadzeniu działań zmierzających do ciągłego rozwoju firmy oraz znakomitemu zespołowi pracowników spółka Sonarol po raz kolejny może cieszyć się tym prestiżowym wyróżnieniem.

 

© 1997-2018 WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE SONAROL Sp.j.

eu