Firma SONAROL

Kontakt z nami

SONAROL Sp.j. Najda
ul. Polna 27
18-420 Jedwabne
tel./fax 86 217 22 11

Aktualności

Nowy system PERFECTHERM

Firma SONAROL rozszerzyła swoją ofertę stolarki PVC o nowy system PERFECTHERM z doskonałą izolacyjnością termiczną okna na poziomie 0,78 W/m2K, co zostało potwierdzone badaniami.

 

Czytaj więcej...

Grafit z Sonarol-u

Firma SONAROL rozszerzyła swoją ofertę płyt styropianowych o dwa nowe produkty w kategorii fasada - EPS S 033 STANDARD GRAFIT o deklarowanym współczynniku λ 0,033 W/mK oraz EPS S 031 PREMIUM GRAFIT o deklarowanym współczynniku λ 0,031 W/mK.

Czytaj więcej...

Fabryka styropianu w Miłomłynie

W kwietniu 2013 roku firma Sonarol Sp.j. Najda weszła w posiadanie fabryki styropianu w Miłomłynie koło Ostródy. Zakup drugiego zakładu produkcyjnego zdecydowanie przyczyni się to do rozwoju spółki i rozszerzenia obszaru dystrybucji o północną i centralną Polskę.

Czytaj więcej...

Nowy system PVC MAXTHERM

Firma SONAROL wprowadziła do oferty nowy, obecnie najszerszy na rynku system profili okiennych – MAXTHERM. Ośmiokomorowa rama o jeszcze nie spotykanej szerokości 94 mm oraz skrzydło 100 mm, zapewniają izolacyjność termiczną na najwyższym poziomie.

Czytaj więcej...

Nowy system PVC OPTITHERM

Nowo uruchomiony dział ekstruzji w firmie Sonarol od grudnia 2012 roku rozpoczął tłoczenie profili PVC. Jednym z nich jest system okienny o podwyższonych parametrach izolacyjności termicznej i akustycznej - OPTITHERM.

Czytaj więcej...

© 1997-2018 WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE SONAROL Sp.j.

eu