SONAROL Company

Contact

SONAROL Sp.j. Najda
ul. Polna 27
18-420 Jedwabne

phone./fax 86 217 22 11

 

Nowy system PVC OPTITHERM

Nowo uruchomiony dział ekstruzji w firmie Sonarol od grudnia 2012 roku rozpoczął tłoczenie profili PVC. Jednym z nich jest system okienny o podwyższonych parametrach izolacyjności termicznej i akustycznej - OPTITHERM.

OPTITHERM to sześciokomorowe profile ramy i skrzydła o głębokości zabudowy 80 mm. Szeroka zewnętrzna komora zapewnia trwałość i odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne, w szczególności na wysokie temperatury powodujące naprężenia. Możliwość zastosowania pakietów trzyszybowych o współczynniku Ug 0,7 W/m2K oraz ciepłej ramki dystansowej gwarantuje większą oszczędność energii. Bezawaryjne, wieloletnie użytkowanie zapewniają zamknięte wzmocnienia w ramie oraz wysokiej klasy okucia obwiedniowe. W trosce o środowisko technologia produkcji profili oparta jest o stabilizatory cynkowo-wapniowe a nie ołowiowe.

Okna OPTITHERM to łagodnie zaokrąglone linie skrzydła i ramy, stylowa listwa przyszybowa, uszczelki w kolorze czarnym lub szarym, pakiety jedno i dwukomorowe z szeroką gamą szyb oraz ciepłych ramek dystansowych oraz bogata paleta kolorystyczna.

Opritherm to połączenie cech nie użytkowych i wizualnych przeznaczone dla osób poszukujących optymalnej relacji jakości do ceny. To więcej niż standard.

 

© 1997-2019 WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE SONAROL Sp.j.