SONAROL Company

Contact

SONAROL Sp.j. Najda
ul. Polna 27
18-420 Jedwabne

phone./fax 86 217 22 11

 

Nowy system PVC MAXTHERM

Firma SONAROL wprowadziła do oferty nowy, obecnie najszerszy na rynku system profili okiennych – MAXTHERM. Ośmiokomorowa rama o jeszcze nie spotykanej szerokości 94 mm oraz skrzydło 100 mm, zapewniają izolacyjność termiczną na najwyższym poziomie.

Profile grubości klasy A i duże specjalnie wyprofilowane wzmocnienia stalowe gwarantują najwyższą sztywność okien.

System trzech wymiennych uszczelek oraz możliwość regulacji skrzydła w trzech płaszczyznach zapewnia doskonałą szczelność i izolacyjność akustyczną.

Jedno, dwu, a nawet trzy komorowe pakiety szybowe o szerokości 24 mm lub 48 mm i współczynnikach Ug 1,0, 0,5 i 0,3 W/m2K w połączeniu z ciepłą ramką dystansową pozwalają spełnić wymagania budownictwa energooszczędnego i pasywnego.

Możliwość zastosowania specjalnych szyb, klamek i okuć antywłamaniowych w połączeniu z głęboko cofniętym rowkiem okuciowym skutecznie utrudni sforsowanie okien przez „amatorów cudzej własności”.

Okna MAXTHERM to piękny, nowoczesny, zaprojektowany na wyłączność firmy Sonarol oraz chroniony prawem design, który daje pewność posiadania czegoś wyjątkowego. To gwarancja bezpieczeństwa i komfortu mieszkania.

 

© 1997-2019 WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE SONAROL Sp.j.